close
چت روم

اس ام اس پَــ نـَـ پـَـ


موضوعات موضوعات

اخبار

سیاسی

اجتماعی

ورزش

فناوری

سرگرمی

فال روز

مجله خانواده

دیدنی و شنیدنی

عکس بازیگران

تغذیه

مطالب جالب

داستان

کودکانه

گالری عکس

عکس های جالب و دیدنی

اس ام اس

اس ام اس عاشقانه

اس ام اس طنز و سرکاری

اس ام اس پَــ نـَـ پـَـ

اس ام اس های تنهایی و غم انگیز

اس ام اس تبریک

ایرانسل

کدهای دستوری ایرانسل


آرشيو آرشيو

بهمن 1396

آذر 1396

آبان 1396

مرداد 1396

تير 1396

خرداد 1396

ارديبهشت 1396

فروردين 1396

اسفند 1395

بهمن 1395

دی 1395

آذر 1395

آبان 1395

خرداد 1392


جستجوگر پيشرفته سايت

هیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.اس ام اس پَــ نـَـ پـَـ

اس ام اس پَــ نـَـ پـَـ

من و داداشم دوقلوییم، در حال قدم زدن بودیم داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت یارو اول داداشمو دید. اومد جلوتر منو دید، رنگش پرید. برگشت و گفت دوقلویید؟ گفتم پ.نه.پ اجسام از آن چه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند.

به بابام می گم تلویزیونو بزن کانال دو. می گه روشنش کنم؟ می گم پ.نه.پ تو بزن دو… من هل می دم روشن شه…

 

هواپیما تو قلب آسمون موتورش آتیش گرفته، خلبان گفته داریم سقوط می کنیم. می گه یعنی سقوط کنیم زندگی مون تموم می شه؟ می گم پ.نه.پ می افتیم تو یه جزیره و سریال لاست رو می سازیم!

 

تو سلمونی نشسته بودیم که یک دفعه یه مرد کچله اومد تو. آرایشگر با نیشخند بهش گفت: اومدی آب بخوری؟ مرد گفت: پ.نه.پ اومدم موهام رو کوتاه کنی!

 

رفته خونه دیدم ماهی از تنگ افتاده بیرون. داداشم می گه یعنی مرده؟ می گم پ.نه.پ دوگانه سوزش کردم. وقتی آب نیست با هوا کار می کنه!

 

می گم مکانیک سیالات ۹ شدم. می گه یعنی افتادی؟ می گم پ.نه.پ استاد گفت آخر ترمی دست و بالم تنگه. ۹رو بگیر حالا بقیه اش رو سر ماه می دم!

 

بچه تازه به دنیا اومده و از بیمارستان آوردیم خونه خوابیده، فامیلمون اومده می گه آخی خوابه؟؟؟ می گم پ.نه.پ زدیمش تو شارژ! دکترا گفتن ۷ – ۸ ساعت اول خوب بزارین شارژ بشه بعد ازش استفاده کنین و گرنه خوب گریه نمی کنه!

 

 

 

پ نه پ کامپوتری

 

ایستک خریدم، در باز کن رو دادم به دوستم. می گه با این بازش کنم؟! می گم پ.نه.پ روش راست کلیک کن! اوپن ویت رو بزن! با اینترنت اکسپلورر بازش کن!

 

داداشم می خواد ببینه چند کیلویه؟ می گه برم رو ترازو؟! می گم پ.نه.پ کلیک راست کن رو خودت برو تو پروپرتیس ببین چند کیلویی!!

 

تازه می خنده می گه: احمق جون اگه موسو رو خودم نگه دارم می نویسه چند مگم!!!

 

کسانی که خلاقیت شعر گفتن ندارند ولی همیشه دوست داشته اند که شاعر شوند می توانند مثل شاعر شعرهای زیر با استفاده از خلاقیت «پ.نه.پ» ای خود اولین دیوان خود را روانه بازار کنند!

 

 

 

پ.نه.پ شعری

 

رفتم به کنار دلبرم با شادی

 

گفتا که چه خوب یاد من افتادی

 

گفتم صنما تو عشق را استادی!

 

گفتا پ.نه.پ تو یاد من می دادی!

 

بگذار قلم را به غزل بسپارم

 

شاید گره ای باز شود از کارم

 

پرسید: مگر تو هم غزل می گویی؟

 

گفتم: پ.نه.پ!! فقط رباعی دارم.

 

«گفتم غم تو دارم» «گفتا غمت سرآید»

 

گفتم پ.نه.پ می خوای یه عمری غم تو رو داشته باشم!

 

به داداشم می گم سر راهت داری میای یه لیوان آب برام بیار. می گه تشنته؟ می گم: پ.نه.پ «من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی» «ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.»

 

اگر از آن دسته آدم هایی هستید که به هیچ وجه کم نمی آورید، این ستون را حتما بخوانید. اگر سوالی را بی جا پرسیده و با پ.نه.پ به شما پاسخ دادند آن گاه شما هم می توانید با هنرمندی خاصی با یک آنتی پ.نه.پ بینی طرف مقابل تان را له کنید یعنی همان به خاک بمالید!

 

 

 

آنتی پ.نه.پ

 

زنگ زدم عکاسی نوبت بگیرم واسه عکس گرفتن، دختره گوشی رو برداشته، می گم ببخشید خانم امروز وقت خالی کی دارید؟ می گه واسه عکس گرفتن؟ گفتم: پ.نه.پ واسه این که با خانواده خدمت برسیم!!! بعد می خنده می گه ۶ وقت داریم. بهش می گم قبل از ۶ هم کسی نوبت داره؟ می گه پ.نه.پ امروز رو کلا واسه شوهر آینده ام خالی کردم!

 

حموم بودم. مامانم می زنه به در می گم بله؟ می گه حمومی؟ می گم پ.نه.پ این جا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوید. می گه: در زدم بگم مهمونا اومدن. بچه هاشون هم رفتن تو اتاقت دارن با کامپیوترت کار می کنن، لباس و حوله ات رو هم از پشت در بر می دارم که امشب تو لندن بمونی تا فهم درست جواب دادن رو یاد بگیری، آها یه چیز دیگه احتمالا آبگرمکن رو هم خاموش می کنم!

 

سر کلاس آیین نامه رانندگی پلیسه یه تابلو را از من پرسیده. می گم عبور دوچرخه ممنوع. می گه این دوچرخه است؟ می گم پ.نه.پ تانکه.

 

می گه: پ نه پ و مرض. هنوز فرق دوچرخه با موتور گازی را نمی دونی!؟

 

رفتم یه باغی دزدی. من از درخت رفتم بالا دوستم می گه رفتی گردو بچینی، می گم: پ.نه.پ گنجشکم، رفتم آشیانه بسازم. یه دفعه دوستم گفت: وای صاحب باغ داره میاد. بهش می گم حالا تو فرار می کنی؟ می گه پ.نه.پ منتظر می مونیم تو آشیانه تو بسازی!

 

می گه سوسکه، می گم: پ.نه.پ شاهزاده اس، جادوگر بی رحم این جوریش کرده. خندید و گفت بکشمش؟ گفتم: پ.نه.پ تا من اسبارو زین می کنم پاشو آذوقه جمع کن بریم به جنگ جادوگر. طلسم بشکنیم این شاهزاده رو نجات بدیم!

 

لپ تاپ رو پامه، دارم باهاش کار می کنم، بابام اومده تو اتاقم می گه لپ تاپت روشنه؟ می گم پ.نه.پ رو زمین داشت گریه می کرد گذاشتمش رو دلم آروم بگیره. بعد بهش می گم کار داری باهاش؟ می گه: پ.نه.پ صدا گریه اش تا تو اتاق من میومد اومدم بهت بگم گناه داره بغلش کن!

 

اساسا عده ای با هر حرکتی، اول مخالفت خود را اعلام می کنند. این افراد در این اتفاق هم به سرعت در ستاد ضد پ.نه.پ عضو شدند و شروع به فعالیت کردند. هدف آن ها نابودی اعضای پ.نه.پ است و بهترین موقعیت ها برای پاسخ «پ.نه.پ»ای را می سوزانند.

 

 

 

ستاد ضد پ نه پ

 

می خوام مسواک بزنم. مامانم می پرسه می خوای مسواک بزنی؟ می گم بله مامان جون. می گه خمیر دندونم روش می زنی؟ می گم بله مامان جون. می گه خاک تو سرت این همه موقعیت پ.نه.پ درست کردم واست استفاده نکردی. منم گفتم پ.نه.پ خز شده مامان جون.

 

به بابام می گم سوئیچ ماشین رو بده. گفت: می خوای بری جایی؟ گفتم: بله پدر عزیزم!

 

(ستاد مبارزه با پ.نه.پ واحد فرزند صالح)

 

رفتم ساندویچی، می گم آقا یه هات داگ با سس مخصوص بدین. می گه میل می کنین؟ می گم: «بله، دست تون درد نکنه.»

 

(گشت مبارزه با پ.نه.پ، واحد سیار غذاخوری ها و رستوران ها)

 

تو تاکسی به راننده می گم آقا نگه دار. می گه پیاده می شی؟ می گم: بله پیاده می شم.

 

(ستاد مبارزه با پ.نه.پ، واحد نظارت بر دیالوگ های داخل تاکسی)

 

چند روزه نخوابیدم، می گه می ری بخوابی؟ گفتم آره داداش خداحافظ.برچسب ها : پیج رنک گوگل، Google Page Rank، آپدیت پیج رنک گوگل، تاریخ آپدیت پیج رنک، تاریخ های به روز شدن رنک گوگل در سال 2013، Google Page Rank Update 2013، تاریخ آپدیت بعدی رتبه گوگل، تاریخ آپدیت پیج رنک گوگل 2013، تاریخ آپدیت گوگل، اس ام اس پَــ نـَـ پـَـ خانه سازی دانلود دانلود مستند دانلود مستند بلوری، مستند های سه بعدی، دانلود مستند های جدید مستند اچ دی مستند بازسازی خانه مستند بلوری مستند شبکه چهار مستند هیجانی دانلود GRID 2 برای Ps3 دانلود بازی GRID 2 از سرور putlocker دانلود بازی GRID 2 برای کنسول ps3 دانلود بازی برای cfw 4.40 دانلود بازی ماشین ریسینگ برای پلی استیشن 3 دانلود بازی ماشین سواری برای ps3 دانلود بازی های جدید ps3 با لینک مستقیم دانلود بازی هکی برای ps3
ارسال شده در : سه شنبه 07 خرداد 1392 - توسط : عرفان
بازديد : 48 بار دسته بندي : اس ام اس اس ام اس پَــ نـَـ پـَـ نظر دهيد! [ ]

مرتبط باموضوع :نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • موبایل شیائومی

  اخبار دیجیتال

  اخبار خودرو

  خواص درماني آب آلوئه ورا

  ورژن جدید دانلود منیجر

  فرش 1200 شانه

  ساندویچ پانل دیواری

  آتلیه کودک

  مقاله

  وی اس تی

  متن کامل پايان نامه

  پايان نامه حسابداري مالياتي

  پايان نامه حقوق

  پايان نامه علوم اجتماعي جامعه شناسي

  پايان نامه دانلود

  پايان نامه هاي ارشد

  دانلود فايل پايان نامه

  پايان نامه روانشناسي

  دانلود مقاله معماري

  خرید لباس

  آتلیه عروس

  دانلود فیلم ایرانی

  انجام پایان نامه مدیریت

  پایان نامه مدیریت

  خرید فیلتر شکن در امپراتور وی پی ان

  خرید سرور اختصاصی آمریکا

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

  خرید گیفت کارت آیتونز

  چاپ کاتالوگ چاپ بروشور

  تور هند

  فروشگاه اینترنتی لباس

  خرید جم کلش

  خرید جم کلش رویال

  تور دبی

  خرید جم کلش رویال

  دانلود مقاله مدیریت

  دانلود مقاله مدیریت

  دانلود مقاله مدیریت

  دانلود آهنگ

  نرم افزار

  اس ام اس عاشقانه

  تصفیه آب معصومی

  لباس خواب

  دانلود رایگان فیلم

  دانلود کتاب الکترونیک

  دانلود کتاب

  ارتقا رم مک بوک پرو


 • آوای انتظار همراه اول آوای انتظار همراه اول
   هوایی شدی = 30904
   دوست دارم = 30896
   یاد من = 30465
   دلم گرفته = 30202
   عشق اول = 30464
   وقتی رفتم = 30477
   دیدی = 30878
   خدایا = 30167
   یکی هست = 30880
   خدایا = 30469
   هرگز نشد = 30470
   قرار نبود = 30475
   به عشق تو = 30314
   رفیق نیمه راه = 30478
   باور = 30166
   سکوت دو = 30345
   یکی یدونه = 30466
   به خدا = 30874
   اگه به تو نمیرسم = 30313
   تو که می دونی = 30903
   التماس = 30316
   بهونه = 30479
   واست مي ميرم = 30221
   نمیشه = 30893
   همه چی آرومه = 30473
   نبض احساس = 30872
   کجاست بگو = 30333
   بیا برگرد = 30871
   یادته؟ = 30895
   بخند = 30901
   خاطره ها = 30875
   نفس بکش = 30471
   خدا چرا عاشق شدم = 30186
   برو = 30873
   سکوت یک = 30344
   دقیقه های آخر = 30876
   دارم عاشق می شم = 30161
   تنهایی = 30902
   دل شوره یک = 30222
   نمیزارم خسته شی = 30899